Ak máte akékoľvek otázky, potrebujete poradiť alebo niečo bližšie vysvetliť, sem môžete pridávať Vaše príspevky ;o), je však nutné prísť si sem pozrieť neskôr odpoveď  (reagujem cca do týždňa), prípadne ma môžete kontaktovať i mailom v záložke- kontakt (odpovedám do 1-2dní).

Diskusia

Dátum: 27.10.2012

Vložil: chuzilla@seznam.cz

Titulok: VC

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak máte na prodej samičku white beige ebony jak může mít violet gen? píšete VC....nevím jak to myslíte když z jejích rodičů nikdo violet není...měla bych zájem ale potřebuju aby měla aspon AVC...napište mi prosím na email.jak to teda je

Dátum: 27.10.2012

Vložil: admin

Titulok: Re:VC

Dobrý deň, samička má v názve ev. VC, to ev. znamená ,,evidentne, možno, na 50%,,VC. Samička môže byť VC, ale je to len 50 na 50, čiže mohla gén zdediť, ale nie je to isté, keďže nemala rodiča priamo violeta, ale len VC. Či gén zdedila by sa zistilo iba,ak by sa jej s nejakým violetom narodilo niekedy i violet mláďa. Ja som ju s violetom mala, ale žial nemali mladé, chcem ešte počkať, či samička predsa len nie je tehotná. Čiže to je len informatívne a ak chcete určite VC činčilku, tak to moja vhodná nie je, keďže mladé ešte nemala a teda sa to nedá zistiť.

Dátum: 22.04.2012

Vložil: Katka

Titulok: Ahoj

Ahoj, máš veľmi pekné činčilky, aj ja mám jednu (mala som dve ale včera mi skonal Alex..) a hľadám ďalšiu nech nie je sama...mohla by som ťa poprosiť, prípadne si zarezervovať mláďaťko, keď sa narodia? Potešila by som sa mutácii Wilson White :)..keby niečo, môj email je axa5@azet.sk. Díky a veľa šťastia s tými chlpatými guľkami:)

Dátum: 23.04.2012

Vložil: admin

Titulok: Re:Ahoj

Ďakujem a odpísala som mail:-)

Dátum: 21.03.2012

Vložil: Lenka

Titulok: Ahojki

Máš moc krásné činči a líbí se mi fotky a jak to máš celkově udělané.A tvoje tvorba je úžasná.Přeji tobě a činčám velkou radost ať moc nezlobí a další krásnou tvorbu

Dátum: 21.03.2012

Vložil: admin

Titulok: Re:Ahojki

Jeej,moc ďakujem, no činčilky aj mne robia radosť, zatiaľ poslúchajú, aj keď sem tam niečo rozhryzú:-). Mám také jednoduchšie stránky, ale aspoň taký základ:-). No tie moje výtvory vznikajú skôr z dlhej chvíle raz za čas, nie je to nič extra ale dobré na odreagovanie:-)))

Dátum: 09.01.2012

Vložil: peter

Titulok: Pozdrav

Gratulujem k peknej stránke. Pridal som si ju medzi odkazy na mojej, dufám, že Vám to nevadí. S pozdravom Pokorný

Dátum: 11.01.2012

Vložil: admin

Titulok: Re:Pozdrav

Dakujem a potom poslite link, rada si ju pozriem aj fotky činčiliek :-)

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Pridať nový príspevok