Ak máte akékoľvek otázky, potrebujete poradiť alebo niečo bližšie vysvetliť, sem môžete pridávať Vaše príspevky ;o), je však nutné prísť si sem pozrieť neskôr odpoveď  (reagujem cca do týždňa), prípadne ma môžete kontaktovať i mailom v záložke- kontakt (odpovedám do 1-2dní).

Diskusia

Dátum: 09.01.2017

Vložil: adam

Titulok: re cincila

dobry den chcem sa spitat ci cincili mozu zrat zrno

Dátum: 17.01.2017

Vložil: admin

Titulok: Re:re cincila

Určite nie, nie je to králik, ničí im to pečeň, základ je seno a pelety špeciálne určené pre činčily, s nízkym obsahom tuku.

Dátum: 09.01.2017

Vložil: adam

Titulok: re cincila

mozo zrat cincili zrno

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Kristína Baranovičová

Titulok: Cincilka Toby

Dobrý deň ... Mam cincilku Tobyho a chcem sa spytat ci je mozne ho vybrat von z klietky a ako je to najlepsie ...Mame ho dva dnni ale papá z ruky ..Dakujem za odpoved :)

Dátum: 15.05.2016

Vložil: Ladislav

Titulok: Činčila

Mám doma 2ročnú samičku činčily.
Chcel by som k nej dokupiť ďalšiu ale neviem aká by bola najlepšia aby sa nebili. Či je lepšie dokupiť staršiu alebo mladšiu? Klietku mám veľkú a dokonca má aj vlastnú izbu takže priestoru by mali dosť len sa bojim toho ze sa neznesú. :/

Dátum: 17.05.2016

Vložil: admin

Titulok: Re:Činčila

Žial riziko, že si nesadnu je vždy, to zaleží len o povahe samičky, ak je dominantna nemusi inu zniest, moze ju bit ale ak je pokojna, moze to prebehnut v poriadku, ze po sebe len zaprskaju parkrat a bude to dobre..idealna by bola asi mladsia, mozno polrocna, ale aby boli vahovo podobne.

Dátum: 18.05.2016

Vložil: Ladislav

Titulok: Re:Re:Činčila

No ona neni agresivna je to skorej taky posero ale je aj neviem ako to mam nazvat ze neobsedí stále by len behala a skakala ale to bude asi tym ze ju stále davama behat po izbe no a nasa suseda mala tiež dve samičky činčily a ked boli spolu s jednou sa stale bili ale s tou druhou vychadzali uplne normalne tak potom neviem :/

Dátum: 20.05.2016

Vložil: admin

Titulok: Re:Re:Re:Činčila

No ono hlavne nefunguje, ze dve cincily len tak date k sebe a budu sa mat radi, tam treba dodrzat proces zoznamovania. Činčily sa zoznamuju najskro v malej prepravke, kde musia stravit niekolko hodin, az kym prestanu utocit, musia byt pod dozorom, pripadne po prepravke zabuchat ak by sa bili, az ked su ok, potom sa mozu dat do spolocnej klietky. Ak je samica na svoju klietku prilis zvyknuta, moze byt teritorialna a preto ak clovek neplanuje klietku menit, treba ju poriadne vycistit , mozno urobit mensiu zmenu, aby tam nebol citit jej pach. Nie je dobre cincily zoznamovat tak ze sa len tak pustia k sebe behat, lebo sa prave mozu nahanat a utocit..A to ze neobsedi je normalne, cincily radi behaju a skacu, su stale v pohybe ak prave cez den nespia.

Dátum: 12.08.2016

Vložil:

Titulok: Re:Činčila

Lebšia je mladšia

Dátum: 31.05.2018

Vložil: Albertmed

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is an essential a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections via other parts of the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to create the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some with the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations per week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a healthy prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to opt for prostate examination at least once a year.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok