Odchovy 2015

VRH L:

4.10. sa narodila vytúžená samička TOV white (ev.mosaic), 60g, od Lei a E.T.ho. Malá Laurie :-) Na foto dospelá, foto z výstavy ČR 97b/100b. A na druhej s jej polovičnou sestrou, náš odchov 2016 Rubie.

 

VRH K:

13.9. sa narodili traja nadherní samčekovia: tan (safír) BDC,40g, dark tan/čoko BDC, 42g, a tan violet SC/ev.BD,34g, máme z nich veľkú radosť :-)

 

VRH J:

Samičky Jully- White safír VC, EC/ebony a Jenna standard BDC, EC sa narodili 3.7.

VRH I:

26.6. sa narodil Lei samček Itchi standard

VRH H:

4.6. sa narodili dve miminka, samček light ebony bol však mŕtvy, a tak nám zostala len jedna krásna samička TOV white tan VC, 54g, ktorá zostane v chove, je to jediná samička, ktorú máme po Arčim, chceli sme po ňom viac velvetov, ale nevyšlo, možno z nového domova nám ešte dáke mimi pošle:)

VRH G:

3.6. sa narodili dve mimi od Anabell samček Gilbert white ebony,ev.VC a samička TOV white tan,ev.VC, malú samičku žiaľ druha samica zakúsla a po týždni boja to neprežila, išla druhej samici po cecíku, a tá sa naštvala a kúsla ju, malá odvtedy nechcela piť od matky, z dokrmovania áno, ale bála sa už hladať cecík a nepodarilo sa ju zachrániť.

VRH F:

26.3. sa nám od Connie a Arčiho narodila samička Fiona-ebony velvet (medium), 56g a samička Faith- black velvet, 42g ktorá žiaľ neprežila. Na fotkách je Fiona.

VRH E:
14.3.sa narodili dvaja samčekovia- Erwin- White safír ebony/EC VC, 50g s pekným bielym flakom na hlave a Eliot- tmavší White ebony BDC,48g rodičmi sú Olive (White ebony SC,ev.VC) a Alvin (Violet SC). Krpci nie sú vôbec bojazliví a hneď odvážne skúmali moju ruku v kleci, snáď budú mať dobré povahy :-)